Єрмак Наталія Миколаївна

Єрмак Наталія Миколаївна
Дерматовенерологія
Дерматологія

Актуальний графік роботи завжди відображається в он-лайн формі запису (можливі зміни) ПН-ПТ с 15:00 – 17:00 Консультація та лікування. Включаючи метод радіохвильового видалення новоутворень (невусів, папілом, родинок). Обстеження за допомогою сучасного дермато(трихо)скопа.

Докладніше

Лях Олена Володимирівна

Лях Олена Володимирівна
кардіологія
Кардіологія

Актуальний графік роботи завжди відображається в он-лайн формі запису (можливі зміни) ВТ, ЧТ с 16:30 – 18:00 СБ с 09:00 – 12:00 В нашому медичному закладі ви можете отримати висококваліфіковану консультацію лікаря кардіолога та пройти обстеження на сучасному обладнані.  

Докладніше

Базиль Марина Олегівна

Базиль Марина Олегівна
хірургія, проктологія, комбустіологія
комбустіологія

Актуальний графік роботи завжди відображається в он-лайн формі запису (можливі зміни) ПН-ПТ с 08:00 – 13:00 Проктологія Послуги можуть надаватися як окремо за кожну процедуру так і пакетами Операційні пакети (включають повний супровід хворого від підготовки до операції та до одужання) (включено передопераційне обстеження, анестезію, операцію, післяопераційні огляди, перев’язки, контрольний огляд пацієнта через 1 місяць […]

Докладніше

Черноус Дар’я Андріївна

Черноус Дар’я Андріївна
акушерство та гінекологія
УЗД

Актуальний графік роботи завжди відображається в он-лайн формі запису (можливі зміни) ПН-ПТ с 08:00 – 15:00  СБ з 10:00 – 13:00 Лікар акушер — гінеколог, репродуктолог, УЗД діагностика жінок та проведення скринінгів вагітних.

Докладніше