C:\Users\Виталий Ломко\Desktop\2000671545_w640_h640_2000671545.jpg

Ми раді вітати вас, колектив приватної клініки розпочинає цикл публікацій для ознайомлення з сучасними методами клінічного та інструментального обстеження та лікування, які проводяться в нашому медичному закладі. Ми будемо намагатися максимально прозоро та доступно розповідати про складні медичні технології, та навіщо це потрібно, які шляхи вирішення проблем існують…

В нашому анонсі є дуже багато інформації від найпростіших клінічних обстежень до клітинних технологій, які ми вже використовуємо в лікуванні наших пацієнтів, далі буде…

Розпочнемо з найгарнішої частини суспільства – жінок.

Кольпоскопія шийки матки.

Кольпоскопія – огляд шийки матки і стінок піхви за допомогою спеціального приладу – кольпоскопа.

Кольпоскоп – оптичний пристрій, здатний збільшувати зображення до 40 разів, сучасні моделі додатково оснащені світлофільтрами. Це дослідження дозволяє на ранніх стадіях діагностувати хвороби, такі як ерозія шийки матки, дисплазія і рак.

Ще однією особливістю проведення фото- і відео-кольпоскопії є можливість збереження отриманих даних, що при подальших зверненнях, дозволяє чітко оцінити динаміку розвитку патологічного процесу.

Для проведення кольпоскопії в м. Шостка фахівці нашої клініки використовують сучасний кольпоскоп “Scaner МК-300”, який дає можливість проводити дослідження максимально інформативно, оперативно і безболісно, кольпоскоп оснащений сучасною цифровою відеосистемою, що дає можливість пацієнтці під час процедури в режимі реального часу на екрані монітора разом з лікарем побачити наявність патологій. Результат (протокол) кольпоскопії містить як описову частину так i фотознімки виявлених змін, що дозволяє простежити динаміку на тлі лікування.

C:\Users\Виталий Ломко\Desktop\2000671545_w640_h640_2000671545.jpg

Для чого потрібна кольпоскопія?

Згідно із статистичними даними, приблизно 10% усіх утворень серед жінок доводиться на рак шийки матки. Головними методами попередження розвитку онкології сьогодні є своєчасна діагностика і відповідне лікування передракових станів.

Кольпоскопія в L-MED CLINIC: своєчасна діагностика – ефективне лікування.

Якщо під час планового огляду (гінекологічного) фахівець помітив зміни слизової оболонки шийки матки, він запропонує проведення кольпоскопії шийки матки.

Тільки професійний підхід та повнота обстеження дозволить диференціювати істину патологію та своєчасно пролікувати.

Як підготуватися до дослідження?

Процедура вимагає невеликої підготовки, виключити, спринцювання і відмовитися від використання будь-яких вагінальних засобів.

Протипоказання до кольпоскопії:

Враховуючи простоту, безболісність і безпеку проведення процедури, протипоказання до проведення відсутні. Не забороняється проводити дослідження і під час вагітності.

Слід також пам’ятати, що для отримання максимально точного результату лікарю можуть знадобитися йод або 3% розчин оцтової кислоти (використовуються як реагенти для виявлення патологій), тому якщо є індивідуальна непереносимість, алергія необхідно повідомити про це до процедури.

Кольпоскопія під час вагітності .

Під час вагітності дослідження проводиться для виключення ризику розвитку онкології шийки матки. Кольпоскопія абсолютно безпечна процедура, що жодним чином не впливає на протікання вагітності, здоров’я плоду і здатність зачати дитину в майбутньому.

Кольпоскопія вагітним проводиться кваліфікованим лікарем гінекологом: під час вагітності слизова оболонка шийки матки може бути видозмінена, тому тільки досвідчений фахівець зможе спростувати або підтвердити наявність запальних процесів.

Якщо у Вас залишилися питання про те, як проводитиметься процедура, або ж Вам необхідно записатися на кольпоскопію – скористайтеся формою на нашому сайті.

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *