Красива, гладенька здорова шкіра. Здорове волосся. Це звичайна річ, але в деяких випадках — мета, яку важко досягнути.

Чи замислювались ви коли небудь, скільки часу Ви витрачаєте на догляд за своїм здоров’ям? А скільки з цього часу відводиться на те, щоб приділити увагу шкірі? Звісно, кожного дня ми дивимось у дзеркало. Але не всі ділянки шкіри ми в змозі побачити, навіть коли ставимо це собі за мету. Ретельний огляд шкіри потребує кваліфікованого підходу та професійного обладнання.

Догляд за станом шкіри не завжди є косметологічним завданням, краса – це зовнішній вигляд та Ваша впевненість в собі, але здорова шкіра насамперед питання медичне.

Віднедавна мешканцям м. Шостка та всім бажаючим стало доступним обстеження за допомогою методу, який є “золотим стандартом” у сучасній дерматології — дерматоскопія. У нашій клініці застосовується сучасний дерматоскоп з можливістю фотофіксації, який дозволяє:Пацієнтам, які потребують професіонального та якісного обстеження шкіри, волосся та нігтів більше не потрібно їхати в інше місто, зважаючи на те, що обладнання для дерматоскопії, яке використовується у клініці L – MED Clinic є найсучаснішим та аналогічним, тим, що використовують провідні європейські клініки. Ми використовуємо тільки новітнє обладнання та методики (протоколи), які відповідають вимогам часу.

За наявності ознак обов’язково звертайтесь до лікаря дерматолога.
Тільки своєчасна діагностика дозволить вам зберегти життя та здоров’я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *